Deshironi te bleni dhe te Shiteni Rreth Lojrave!

Shitet nga: Ukshini Dje 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Nket grup esht per me shit dhe me ble Ps3(4)Xbox360(one) nese ki me shit apo don me ble bone copy Linkun dhe hyn ne Grup
Apo Kerkoje Grupin me emer dyqani Videolojrave Online ------- Ne Fb
https://www.facebook.com/groups/335630957215532/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim