Ps4 500gb ne gjendje perfekte!!!

250 EUR

Shitet nga: Arianit Ademi 24 Gush 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
Sony Playstation 4 ne gjendje perfekte 1 controller dhe pa lojra pa asnje defekt
Arianit Ademi
049647188
Leaflet
Në fillim