Ps4 BATTLEFIELD

40 EUR

Shitet nga: Rigon 29 Korr 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes lojen BATTLEFIELD Hardline edition e re e perdorur vetem 2 jave ose e nderroj me lojera tjera te mira te ps4.
Loja eshte krejt e re si ne foto dhe punon perfect dh ka kode te ndryshme per ps4.
Shes dhe nderroj me paisje te ps4 prsh cd te
Ps4, gjostik, logitech, ndegjojese dhe shume tjera
Faleminderit per mirekuptimin
Leaflet
Në fillim