Ps4 cd Shes/nderroj

20 EUR

40 EUR

Shitet nga: Rigon 31 Korr 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes ose nderroj keto 3 cd ja qe jane ne fjendje perfekte.
Te perdorura vetem 2 jave te gjjtha she me
Qmim te arsyeshem.
Cd i nderoj me logitech, ndegjojese kamer apo dhe cd te ps4
Faleminderit per mirekuptimin
Leaflet
Në fillim