Ps4 FIFA 18

50 EUR

Shitet nga: Rigon 29 Korr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Mitrovicë
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PS4
Shes cd e re ne gjendje perfekte apo e nderroj me cd tjera te mira per ps4 ose edhe me logitech per ps4 gjostik per ps4 dhe kamer apo sene tjera per ps4.
Cd ja eshte loja ma e re e prodhuesit Fifa 18 i vitit 18 dhe e shes me qmim ar poashtu loja ka kupona te ndryshem te cilet punojne per ps4 dhe vete lojen kode (redeem codes)
Telefononi sa me shpejt,
Faleminderit per mirekuptimin
Leaflet
Në fillim