Shes ps4 2 joystick, full lojëra, PS plus qershor

360 EUR

Shitet nga: Granit 05 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
Shes ps4 me 2 kontrollera, njëri është i ri, full lojëra. Krejt të blemë si dhe krejt janë full e jo Demo.
Fifa 20
Ufc 3
Gta 5
Call of duty wwi
Pubg
Tekken 7
Call of duty modern warfare
Crash bandicoot n. Trilogy
Uncharted 4
Dirty really 2.0
Fifa 18 edhe do tjera që sdi qfare janë. Ps Plus abonimi deri në fund të qershorit.
Vetëm lojëra dikun ka vlerë mbi 100 euro që i kum ble vett. Arsyja që e shes është se I kum kry krejt lojërat e spom luhet ma.
Leaflet
Në fillim