Playstation 4 + PSN account (me kariere) +13 lojra

Shitet nga: Visar R. Dje 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet Playstation 4 (PS4) ne gjendje te shkelqyer.
PS4 vjen i paketuar me te gjitha pajisjet percjellese origjinale nga SONY.

Sebashku me PS4 shitet edhe PSN account me kariere shume vjeqare! Gjithsej 3349 trofe te fituara! Platinium: 15, Gold: 104, Silver: 534 dhe Bronze: 2696.

Lojrat (full) qe jane blere nga ky account jane:
PS4: The Last of Us™ Remastered, Uncharted™ 4: A Thief’s End, Resident Evil 7 biohazard, Far Cry 4 - Gold Edition, Mafia III, Tom Clancy's The Division, Tomb Raider: Definitive Edition, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Resident Evil Revelations 2.
PS3: Need for Speed™ Most Wanted, Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory® HD, Dead Nation™, WipEout® HD.

*Kjo shitje / oferte dedikohet vetem per "gamera"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim