PS4 + 20 LOJRA ( FIFA 2020 GTA5 FORTNITE ETJ )

0 EUR

Shitet nga: PS4 29 Dhj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
SHITET

PS4

1 KONTROLLER (GJOISTIK)

20 LOJRA

FIFA 2020
UFC3
PES 2019
CALL OF DUTY 4
FORTNITE
PROVING GROUNDS
ASSASSINS
CROSSOUT
THIEF
MOTOR DUCATI
FROZEN FREE FALL
MINECRAFT
HUSTLE KINGS
THIEF
JUST CAUSE 3
BATTLE ROYALE
MADMAX
DEAD OR ALIVE
HITMAN 2
WARFACE

DHE PAISJET SHTES (KABLLAT)

TEL;044/940075

VIBER;+38344940075

WhatsApp: +38344940075

Loj,lojra,videolojra,ps3,ps4,ps,playstation,joystick,gjistik
Leaflet
Në fillim