Shes PS4 nga anglia me 2 joystica dhe cd

Shitet nga: Labinot 10 Tet 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
eshte shume e mire nga anglia me dy joystica instalon loja shume ka loja red dead redemtion qe eshte me dy cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim