Shitet PS4 me 2 kontrollera dhe 7 lojera

300 EUR

Shitet nga: Mal 29 Korr 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ne gjendje shume te mire i pastruar mbrenda dhe jashte me 2 kontrollera dhe 7 lojera
Leaflet
Në fillim