soni 4 pro 14 cd 3 dorza 1tb

400 EUR

Shitet nga: Dion 21 Sht 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Burim
Modeli
PSP
Shotet soni per arsye mos perdorimi posedon 10 cd dhe 3 doreza soni ka 1 tb per ma shum na kontaktoni
Leaflet
Në fillim