PSP GO - Kabell Mbushese dhe Per Lidhje me PC

7 EUR

Shitet nga: High@Tech Shop Dje 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PSP
PSP GO - Kabell Mbushese dhe Per Lidhje me PC,e re pa perdor .
Shiko Fotot.

Transport Gratis ne krejt Kosoven

Tel : +38349168307 (viber & whatsapp)
High@Tech Shop
049168307
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione