Shes apo ndrroi Xbox 360

100 EUR

130 EUR

Shitet nga: Arian 10 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shes apo ndrroi konzolen e lojrave Xbox 360 modeli i fundit me kapacitet 320GB Hardisk me 1 Kontroller, te gjitha kabllot si dhe ka 10 lojera te instaluara me qip..apo nderroi me sony 4 edhe shtoi para sipas marreveshejes...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione