Xbox One Controller dhe PC - Razer

40 EUR

Shitet nga: rilind Sot 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox One
Shitet controlleri per xbox one dhe PC.Ne gjendje te rregullt, modeli Razer Wolverine Tournament Edition. Butonat mund te ndryshohen permes sowftware te Razerit permes xbox apo pc.
rilind
  Online
+38345903440
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione