Shitet sony 2 origjinal

35 EUR

Shitet nga: Erion 12 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet sony 2 origjinal i pranon edhe cd fallce edhe origjinale.sony vjen me 15 cd dhe 2 gjostika .Qmimi i fundit 35 euro.
Leaflet
Në fillim