Sony 2

35 EUR

Shitet nga: Erion 11 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet sony 2 origjinal i pranon edhe cd fallce edhe origjinale .Me 15 cd dhe 2 gjostika.Qmimi i fundit 35 euro
Leaflet
Në fillim