Sony dore ps vita

120 EUR

Shitet nga: shaban islami 29 Jan 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
eshte ne gjendje te regullt ka vetem nje loj fifa2015 ka kamer para dhe mbrapa
shaban islami
049364041
Leaflet
Në fillim