Wii Nintendo

180 EUR

Shitet nga: Dion 11 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Wii Nintendo i perdorur i ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt.Posedon kabllot dhe 1 gjestik ka dhe 1 CD Cars TOOM
Ka vend per USB dhe Memory Card

Bejme nderrim me Play Station 3
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione