Sony Play Station 3

175 EUR

212 EUR

Shitet nga: gazmend 13 Tet 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes PS3 bashk me 7 CD-lojra.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe i kompletuar.
gazmend
045982008
Leaflet
Në fillim