Sony Playstation2

0 EUR

Shitet nga: Loris Moleri 11 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Sony Playstation 2 oshtt me gjendje shum te miir osht e ardhur prej Zvicrre oshtt pak e perdoren si dhe jan edhe disa Cd-ja per Sony, ose Bojm ndrrim me naj telefon.! Per me shum info na kontaktoni: +377 44 657 352
Loris Moleri
+37744657352
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione