Publikuar: Sht 28 2023 06:29

Gjystika per PS3 dhe PS4 Origjinale Transporti Gratis

Publikuar: Sht 28 06:29
Shikime: 15
ofrohen per shitje Gjystika Origjinal 100% ne gjendje 10/10 per Playstation 3 dhe Playstation 4 me Qmime te volitshme :

Gjystika PS3 = 15€ - 17€ - 20€ ( varsisht modeli )
Gjystika PS4 = 35€
Gjystika me defekte PS3 = 3€
Gjystika PS3 me kabllo = 10€

Qmimet fikse nuk diskutohen
Transporti n'krejt Kosoven +2€
Kontakto Tel ose Viber +38344133446
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
15
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione