Publikuar: Sht 24 2023 02:29

PS4 PRO 4K 1TB 20 loja •Pes23 •Warzone •Fortnite

EUR

Publikuar: Sht 24 02:29
Shikime: 23
shitet Sony Playstation 4 i perdorun ne gjendje 100% ne rregull modeli ma i ri PRO 4K me 1000GB - 1TB me 1 gjystik ( gjystik ekstra +30€ ) te gjitha kabllot dhe 20 lojra te instaluara qe mund ti luani edhe ONLINE si: •PES23 •Fall Gays •Fortnite •Call of Duty Warzone • PUBG •Racing •Minecraft demo •Resident Evil 2 •God of War Comic •Rocket League •Batman •Trove •Trial Fusion •Animal Royale •Starkid •Kings •Naruto Shinobi •Tomb Raider etj..

- Tranporti behet me poste te shpejt ose mundeni me ardh me marr.
- Qmimi osht fiks i fundit nuk ka bend per negocjime.
- Viber - WhatsApp +38344167835
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
23
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione