Publikuar: Sht 15 2023 12:29

Set për vozitje Gaming PS3 / PS4 / PS5 / PC Transporti KS

EUR

Publikuar: Sht 15 12:29
Shikime: 7
Set për vozitje Gaming ☸️🚗

Seti i vozitjes Hori Racing Apex është i dizajnuar posaçërisht për konzolat e lojërave PlayStation 3/4 dhe PC Gaming dhe është i përbërë nga një timon me lëvizje 270 shkallë dhe mund ta rregullonj në 180 shkallë mund ta rregulloni sipas dëshirës edhe në zonat e vështira për vizitje dhe një palë pedalesh për frenim dhe rritje të shpejtësisë. Timoni vjen me dizajn luksoz, i mbështjellur me gomë për mos lejimin e rrëshqitjes së duarve, me 18 butona me funksione të ndryshme dhe një buton 8-drejtimësh për lëvizje në të gjitha anët. Poashtu, në të ka të integruar senzorë të cilët mundësojnë që të ndjeni çdo veprim sikurse të ishit me të vërtetë në ndonjë pistë garimi. Ndërsa pedalet e frenave dhe gazit vijnë së bashku me një hapësirë e cila ju lejon të manovroni lehtësisht. Të dy pjesët e setit lidhen përmes një kablloje e cila përfshihet në pako.

• Transporti 👇🏻

• Kosovë gratis 🇽🇰
• Shqipëri +5€ 🇦🇱
• Maqedoni +5€ 👐🏼

• Porosit në Mesazhe 📩
• Telefon - Viber & WhatsApp +38344167835 📲
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione