sony 3 nderrim

60 EUR

Shitet nga: Gjakova 23 Gush 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Modeli
PS3
shes ose nderroj me nje bicikell sony 3 vjen me 1 joystick dhe me kabllat percjellse sony eshte multiman dhe ka 8-9 lojra si -blur - call of duty3 -pes 2018- fifa2018 etj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione