Playstation 4

0 EUR

Shitet nga: Shendrit 06 Tet 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Modeli
PS4
Shitet PS4 e ardhur nga CH.
PS4 i posedon 2 kontrollera(joystick) dhe posedon hardisk 240gb SSD.
Ndrrime nuk bejme.

whatsapp & viber : +38344726116
tel : 045 25 70 70
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione