Shes PSP Te dores Me Mbrojtëse

55 EUR

Shitet nga: Benas hoxha 24 Qer 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PSP
Shes PSP te dores e cila eshte ne gjendje te mir me nje fotroll . Psp punon super ka dhe wirless .Qmimi i diskutueshem. Per me shum na kontaktoni numer te telefonit VIBER-Whats-App
Benas hoxha
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione