Shes ps3 urgjent!!!!

0 EUR

Shitet nga: Donni 10 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Modeli
PS3
Shes ps 3 ne gjendje te rregullt
Sony ka 5 cd
Kabllat hdmi wifi
Per ma shum kontaktoni ne nr 049536287 ne viber dhe whatsap
Nr 043720466 ne viber
《《《《URGJENT》》》》》
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione