CD lojera per Playstation 4 me qmime te volitshme

0 EUR

Shitet nga: BigBeng Dje 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
shiten CD lojera per Sony Playstation 4 ne gjendje krejtesisht te rregullt te reja dhe te perdoruna me qmime te volitshme..

GTA 5 Premium Edition ( e re ) = 30€
The Crew 2 ( e re ) = 35€
Pes 21 ( e re ) = 30€
Fifa 21 ( e re ) = 40€
Read Dead Redemption 2 ( e re ) = 35€
Wresling 2K20 ( e re ) = 25€
Uncharted Collection 3 loja ne 1 CD ( e re ) = 20€
Uncharted 4 = 20€
Gran Turismo Sport ( e re ) = 20€
God of War ( e re ) = 20€
Fifa 17 = 12€
Fifa 19 = 18€
NBA 2K19 ( e re ) = 17€
Call of Duty Infinite Warfare ( e re ) = 15€
Watch Dogs = 15€
Watch Dogs 2 = 18€
Follout 4 = 10€
Killzone Shadow Fall = 15€
Battlefield Hardline = 18€
Dishoshonored Definity Edition = 12€
Dishonored 2 = 14€
Call of Duty Black Ops 4 = 22€
Jump Force ( Dragon Ball - Naruto - One Peace ) = 25€


Ndrrime nuk boj
Qmimet jan fikse ne qmim perfshihet edhe transporti gratis n'krejt Kosoven per porosi
Kontakto Tel - Viber +38344748332
BigBeng
  Online
+38344748332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione