Publikuar: Gush 09 2022 12:53

INSTALIM TË LOJRAVE-SHITJE-SERVISIM PS3-PS4-PS5

Publikuar: Gush 09 12:53
Shikime: 1653
SHITJE TË PS3-PS4

SERVISIM PËR PS3-PS4-PS5

INSTALIM TE LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET

PS4

FIFA 22
PES 21
NBA 22
UFC 4
FARCRY 5
GTA 5
CALL OF DUTY WW2
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
NEED FOR SPEED PAYBACK
NEVER ALONE
MINECRAFT
MOTO GP 21INSTALIM TË LOJRAVE NË TË GJITHA MODELET

PS3

MBI 150 LOJRA TË NDRYSHME

FIFA 2021
GTA5
FIFA19
BLUR
CALL OF DUTY BLACK OPS 3
ASSASSINS CREED
FARCRY
ETJ

KEMI EDHE CD ORIGJINALE PËR PS3

RREGULLIM TË GJOISTIKËVE (LEVAVE) PËR PS3-PS4

PAISJE DHE PJESË TË NDRYSHME PER PS3 DHE PS4

HDMI KABËLL 4K

KABËLL PËR MBUSHJE TE GJOISTIKUT (LEVËS)

PS MOVE

KAMER PËR PS3

PS4 KONTROLLER (GJOISTIK) 35 EURO
PS3 KONTROLLER (GJOISTIK) 20 EURO

ETJ

JU MIRPRESIM:

TEL; 044/940075
VIBER; +38344940075
WhatsApp; +38344940075Loj,lojra,videolojra,ps2,ps3,ps4,playstation,
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1653
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344940075

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione