Playstation 4 》GTA 5 - Fortnite - Call of Duty

230 EUR

270 EUR

Shitet nga: BigBeng Dje 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
shes Sony Playstation 4 me kapacitet 500GB i perdorun shum pak ne gjendje krejtsisht te rregullt 1 Joystik - Kontroller i ri 1 pal degjuse t reja 1 CD GTA 5 dhe te instaluara ne account : Fortnite | Apex Legends | Call of Duty Warzone | Rocket League | Ped 20 demo | Dead or alive 6 | Rogue | Vigor etj..
Qmimi komplet 230€ i padiskutushem..
Ndrrime nuk boj per me shum kontakto Tel & Viber +38344748332
BigBeng
  Online
+38344748332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione