Playstation 4 Slim CD GTA 5 >Fortnite >Call of Duty >PES22

240 EUR

Shitet nga: BigBeng Sot 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
PS4
shes Sony Playstation 4 modeli Slim 500GB PS osht i perdorun shum pak ne gjendje krejtsisht te rregullt 1 Joystik t'ri 1 CD GTA 5 dhe lojra te instaluara ne account : Fortnite | Apex Legends | Call of Duty Warzone | Rocket League | PES 2022 Full | Dead or alive 6 | Rogue | Vigor etj..

Qmimi komplet 240€ i padiskutushem..
Ndrrime boj vetem me Iphone XS MAX
Per me shum kontakto Tel & Viber +38344748332
BigBeng
  Online
+38344748332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione