Sony 3

100 EUR

Shitet nga: Arton 17 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
PS3
Sony Playstation 3 , eshte ne gjendje te rregullt posedon dy gjestika, te gjitha kabllat dhe keto lojera :
1. GTA 5
2.PES19
3.FIFA19
4.NBA2k17
5.BLUR
6.Call of Duty
7.Medal of Honor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione