Play station 4

235 EUR

Shitet nga: Playstation 08 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Modeli
PS4
Shes sony 4 si iri e dho me garancion ni joystick 4 loja f
FIfa 17
call of duty vv1
Fifa 20
Need for sped undercover
sony vjen me kabllen hdmi dhe paisjet percjellese +38349688491viber
Playstation
049688491
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione