Zvuqnika magnat

Shitet nga: Pioner 12 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten dy zvuqnika magnat dhe kastofoni pioner mp3. Zvuqnikat 20 euro kastofoni 20. Se bashku i jap 30 euro... Per info viber 383 45 626 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim