IPTV Smart

Shitet nga: Driton 16 Korr 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Blej IPTV

Testo pastaj paguaj!

mbi 6000 kanale + VOD Filma, seriale, etj.
Server Stabil

Të gjitha ligat e futbollit, sporte të ndryshme, filma dhe eventet më eksluzive nga e gjithë bota vetëm në smart IPTV.

Për paisjet:
Smart TV, Mag, Pc, Phone, Android Box etj.

Rehati për çdo shtëpi.
3Plex-IPTV Kontakt Viber Whatsaap📞+383-45-651-557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim