DVD PER VETURA me qip dhe cd

90 EUR

Shitet nga: frenkyy 11 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
shited dvd eshe e rujtne siq shihet ne foto... ju jap me garancion.... pres bleres serioz... qmimi 90 euro
frenkyy
044561405
Leaflet
Në fillim