Dvd per vetura

90 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: frenki 11 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
dvd me cd dhe qip... shum e rujtne per gjithqka garentoj cd jati i loxon gjitha ka i ka te gjitha qe i posedon ni divi per vetur,... prse bleres serioz qmimi i volitshem 90 euro...
Leaflet
Në fillim