2 Kasetofona PIONEER & CD Aura & Klimatronik

Shitet nga: Pioneer Sot 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes nje kasetofon Pioneer shum i hjeshum indrron fotot ne ekran dhe ka Zërin e hatashëm me shanzher me 12 CD shum i fort qmimi komplet.80 euro.
Osht me Kaseta Radio & Shanzher me 12 CD
Dhe nje Aura CD per Audi a6 a4 seat osht origjinal me CD shih fotot. qmimi 40 euro.
Shes edhe klimatronik per Audi A6 osht shum e rujtne 50€.
Tel&Viber 049258891 +38349258891 258891
Tag,Tag,Tag Kuk . Rimorkio , Prikolic. Guma bandasha felga Audi a6 a4 Passat pasat Golf 5 6 Mercedes Alu fellga , bandash. fellna , fellge . Fellne fellnet felna disqe 15. 16, 17 , goma . Marsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim