Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)

Shitet nga: Valon Dje 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Amplifikator (zmadhues zëri për veturë) PYLE SA 2600X, 2/1 channel, 290 W, Active Crossover.

Karakteristikat e Amplifikatorit:
- Fuqia ne dalje: 290 W (1 kHz, 1.0% THD)
- Rezistenca/Impedanca: 4 Ohm
- Frekuenca e ndarjes: 80 Hz
- Frekuencat ne reagim: 20 Hz - 50 Hz
- Raporti sinjal/zhurme: > 100 dB (A)
- Dimensionet: 54 x 200 x 255 mm
- Një hyrje (input)
- Dy dalje (output) 290 W
- Mundësinë e kalimit Stereo/Mono
- Mundësinë e rregullimit të nivelit të zërit
- Mundësinë e ndarjes së frekuencave para përforcimit me kalime aktive (Active Crossover), ku pas ndarjes, frekuencat i dërgohen amplifikatorëve individualë që drejtojnë njësitë e tyre individuale në dalje.
- Siguresë për mbrojtje nga tensioni i lartë dhe
- LED indikator

Amplifikatori ka qenë i instaluar në veturë dhe është në gjendje funksionale.
Perveç disa gërvishjeve jashtë, punon shumë mirë, për me shumë shiqoni fotografitë!

Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen çdo ditë prej orës 09:30 deri 19:30.
Informatat në telefon 049135265 dhe Viber +38349135265.

- TAG - TAG - TAG - TAG - TAG - TAG - TAG -
LG Samsung Bose Harman Kardon Pioneer Pyle Panasonic Sony Kenwood Alpine Blaupunkt Denon JVC Philips Grundig Neo Subwoofer Box Muzike Zerim Metal Box Sistem Amplifikator Zmadhues Sound Surround System Veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim