Radio për vetur me ekran

Shitet nga: Adenis 12 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet radio per vetur ne gjendje te rregullt,i pa perdorun.Radio perkrah:Aux,Sd card,USB si dhe bluetoth.Punon shkelqyeshem ne paketim vijn:Radio,kornizat e radios,telekomanduesi,si dhe kamera.Per me shum informata mund te me kontaktoni edhe ne viber ne numrin +38349163050.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim