Shitet CD kasetofoni per auto dhe zerimi pioneer

Shitet nga: Eti Dje 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet CD PIONEER kaserofoni
Shitet perforcuesi fillips
Shiten zerimi
Shiten komplet 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim