Paiseje muzikore orgjinale

0 EUR

Shitet nga: Visi 03 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Denon
Shes paiseje muzikore.zmadhues zviqnika mikseta sorund sistem mic zvoqnika aktiv dhe pasiv zmadhues per lokale hoteleri zmadhues per pc. Etj.
Shikoni fotot kon. +38344656556
Leaflet
Në fillim