Grundig

Shitet nga: Rexhep Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Model Tjeter
Shitet radio Grundig shum ruajtur , nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim