Pajaqall (zmadhus i zerit ) per vetura

70 EUR

Shitet nga: Fidan 23 Qer 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes pajaqallen orgjinale e posa ardhur nga gjermania veq u testu dhe nuk u perdor ma gjithqka ne rregull pres bleres serioz per me shum info kontakto ne viber
Leaflet
Në fillim