Pajaqall

Shitet nga: arton Dje 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: Model Tjeter
shes pajaqallin me zvoshnik ne gjendje te rregullt jon te ardhun nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim