USB Mini Bluetooth Aux Stereo Audio Music Car

Shitet nga: High@Tech Shop Dje 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
Audio transmetues permes bluetooth per vetura,per sisteme audio te shtepise , pc etj.Radio e juaj apo qfaredo paisje duhet te kete portin aux .

Transport gratis ne krejt Ks.


Specifikat :
Bluetooth V2.1 + EDR, transmission distance is up to 10m.
Support Bluetooth hands-free call.
Supports A2DP stereo profile.
Sleep mode for energy saving.
With mini-USB charger, long working time up to 8 hours.
One button to control to play music or handsfree phone call.
Wireless music receiver connects to 3.5mm headphone jacks.
Lower power consumption, compact, pocket-sized design, plug and play, easy to use.
Use with home stereos/ speakers, car stereos, headphones etc.
One touch connect button for easy device pairing.

Type: Bluetooth Music Receiver
Color: Black
Class: Class 2
Frequency: 2.4GHz
Connector: 3.5mm
Transmission Rate: 24 Mbps
Compatible Brand: Universal
Operation Time: Up to 8 hours
Bluetooth Stereo Audio Profile: A2DP
Power Supply: Chargers via Mini-USB Cable
Features: Bluetooth Wireless, Mini and Handsfree, Car Bluetooth Music Receiver
Size: 5.3cm x 2.5cm x 1.1cm/2.09" x 0.98" x 0.43" (Approx.)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim