Pajisje zerimi

Shitet nga: Almir 24 Maj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bass
Shes pajisjet e zerimit ne gjendje perfekte 200W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim