Shiten 2copa Autoparlanta BOSS 200W te ri pa perdo

Shitet nga: LORENTI 13 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bass
Shiten 2copa Autoparlanta per vetur Boss 200watt Janë të ri ende në paket të pa përdorur , te gjitha te dhënat jan ne foto.
Tel &Viber:+38345355345 , +38344555216 , +38344999140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim