Shitet pajaqalla e zerit per lokal/shtepi

Shitet nga: burimi 01 Gush 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bass
shitet pajaqalla (zmadhuesi) i zerit per lokale dhe shtepi - 220volt i rrymes
lidhet me Aux,RGB dhe lidhje t thjeshte me telae ka e ka booferin e madh edhe 5 altoparlanta t vogel (TS)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim