Shitet Bassi me gjith Pajaqall GAS

Shitet nga: DRILON 19 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bass
Shitet Bassi me gjith Pajaqall GAS
I ardhun nga Gjermania

Nr:049237708
Viber:+38649237708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim